KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424068
nr 1442 4068
Oidentifierad konstnär. S Johnson. Signerad, daterad 1910, Kust med båtar. Olja på duk, 28x59, yttermått inklusive ram: 42x72 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:50:15
15/1 06:08:04
700 kr
16/1 15:00:37